Using torrents, streaming, usenet, ddl? Start using a VPN to avoid detection & bypass anti-piracy/site blocking
Do not post personal info (emails) advertise (trackers) or request invites | Acquire invites legitimately or not at all
Check the limited signups (these close soon) | Need help? suggestions? Join our IRC network | Twitter | Facebook | RSS

HDBT has Shut Down

hdbt_banner_9-28-2013

HDBT was a POLISH Private Torrent Tracker for HD MOVIES / TV / GENERAL

This Private Tracker has shut down!

An Official Message from the Staff @ HDBT

Na początku przepraszamy Ciebie użytkowniku za niedostępność serwisu.

Od jakiegoś czasu na stronie można było zastać „niepokój” – strona nie rozwijała się. Było to spowodowane tym, że załoga od pewnego czasu prowadziła dyskusje na temat zamknięcia strony. Na te decyzję złożyło się kilka czynników, jedną z głównych powodów było „wypalenie się załogi”. Do tego dochodziło, problemy z dotacją, brak programistów, grafików itp. – zaplecze techniczne oraz brak zaufanych osób, które by chciały i mogły poprowadzić stronę

Administracja zdecydowała. Załoga wyłączyła na początku września dotację, w listopadzie miało być zamknięcie strony. Na początku października, miało się pojawić informacja o całej sytuacji.

Niestety, los tak chciał, że na koniec września dostaliśmy abouse (donos na stronę), że prowadzimy „piracki serwis”. Musieliśmy wyłączyć serwis, załoga mimo to szukała prób uruchomienia serwisu i zamieszczenia informacji o zaistniałej informacji.

Załoga dostała różną pomoc, jedną z nich była połączenie się z inną stroną. Inni oferowali dostępność na serwerze. Super, przenieść stronę i odpalać. To nie było takie łatwe. Z jednej strony załoga nie chciała się łączyć z innymi. Z drugiej strony, obcowanie na innym serwerze, nie się pewne konsekwencje, między innymi, bezpieczeństwo waszych danych, narażanie drugiej strony na jakiś atak (np.: abouse). Dlatego administracja, chciała przede wszystkim chronić Was i nie podjęła się przeniesienia serwisu na „obcy” serwer. To nie oznacza, że nie mamy zaufania do osób, które nam oferowały pomoc.

Załoga chciała uruchomić serwis dla Was, abyście mogli zakończyć swoje „sprawy”. Niestety na obecną chwilę nie wyszło. Czy wrócimy? Jest to mało prawdopodobne. Tak jak wspomniano, załoga „się rozsypała”. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować zapraszamy na torrentinvite.org.

Z tej strony chcieliśmy podziękować osobom, które przyczyniły się do rozwoju HdbT w mniejszym lub większym stopniu. Szczególne podziękowania należą się osobom wstawiającym (niezależnie od rangi), dotującym oraz Wam userzy, że zaufaliście nam i byliście z nami w lepszych i gorszych chwilach przez te 5 lat.

Pozdrawiamy!

Załoga HDBT.

Check on the status of its domain
isup.me/hdbt.eu
myip.ms/hdbt.eu
whatsmydns.net/#A/hdbt.eu
Archive Snapshots
archive.org/web/*/hdbt.eu
Official IRC Channel
#hdbt @ irc.p2p-network.net

or connect via your browser @ widget.mibbit.com/?server=irc.p2p-network.net&channel=%23hdbt

Older Pre-Shutdown Links

Use the Search Option to find Reddit Threads
reddit.com/search?q=hdbt&sort=new

 1. Reply Captain Goldbeard Oct 3,2013 4:11 pm

  The HDBT Web site content is missing.

  All you will see at hdbt.eu is


  It works!

  Trwa ładowanie systemu… Prosze czekać

 2. Reply sgrzegorz9 Sep 15,2019 12:52 am

  proszę o zaproszenie sgrzegorz9@wp.pl

Leave a Reply